Балкан с класика срещу Героя

0
- -

Балкан победи Сливнишки герой (Сливница) с 3:0 в Ботевград. Двубоят е от 13-ия кръг на Югозападната Трета лига – Група А.

Заслужен успех за домакините, които доминираха през целия мач, създадоха още възможности за гол, а гостите пропуснаха дузпа. Селекцията на Иван Редовски нанесе своя удар за 17 минути през второто полувреме. Здравко Атанасов откри резултата с глава след центриране в 55-ата минута. В 65-ата беше изпълнен корнер пред вратата на гостите, настана суматоха и Калоян Бонев с добавка удвои преднината на ботевградчани. По идентичен начин Иван Алексиев направи победата класическа в 72-ата минута. Марио Петков пък не успя да реализира от дузпа поне за почетно попадение на сливнишкия тим.