Банско обърна дубъла на Славия у дома(СНИМКИ)

0
bansko slavia
- -

Банско постигна нова домакинска победа. Банскалии се наложиха над втория отбор на Славия с резултат 2:1.

Домакините стартираха ударно срещата, но добрите намеси на вратаря попречиха резултата да бъде открит. Обратно на очакванията Славия поведоха в 19-тата минута след контра-атака. Козлите вдигнаха оборотите и в края на първото полувреме успяха да реализират след прецизен удар на младата надежда Теодор Чолев. Втората част продължи изцяло под диктовката на домакините, а победния гол реализира Иван Георгиев след перфектно подаване от капитана Костадин Слаев.banssko galchev
Въпреки следобедния час и работния ден на стадион “Свети Петър” присъстваха доста фенове, които се завърнаха след наказанието от БФС. В следващия мач Банско гостува на втория в класирането ЦСКА-София II.