Банско пречупи дубъла на Славия у дома

0
bansko otbor
- -

Банско победи дубъла на Славия  с 2:0 в здрав мач от втория кръг на Югозападната Трета лига. В мача имаше положения и пред двете врати , но банскалии бяха по добрия отбор на терена и заслужено се поздравиха с успеха.

След хубава комбинация през първото полувреме Марио Димитров центрира към нахлуващия на скорост Жоро Рошков , който с глава откри резултата, Славия също създаде чисто голово положения пред вратата на Банско , но вратря на домакините Атанас Тапигьозов се намеси страхотно и предотврати изравняване на резултата.

През второто полувреме Банско контролираше мача. Рожденикът Имбрахим Шериф удари греда, а малко по късно Виктор Ергин с топовен шут от около 20 метра отбеляза и втория гол в срещата.

Следващият мач за Банско  е в сряда –  гостуване на ЦСКА-София III.