Батални сцени на Национал – Левски! Сцепени вежди и счупени носове след масов бой

0
- -

Национал победи Левски с 2:1 в дербито на третия кръг в Елитната група до 17 години. Точни за домакините бяха Дилян Шишманов и Кристиян Горянов, докато за “сините” се разписа Антон Манов.

Сякаш обаче случилото се след мача измести фокуса от самата среща. След последния съдийски сигнал се стигна до масов бой между играчите на двата тима. Част от футболистите бяха със сцепени вежди, а други със счупени носове. Всичко това доведе до пристигането на патрулки на терена на НСА, пише „Спортал“.

Иначе срещата започна с натиск на Национал и положенията пред вратата на Левски следваха едно след друго. В 11-ата минута Дилян Шишманов откри резултата, а домакините продължиха да атакуват. Последваха още добри ситуации за гол, но до почивката резултата остана непроменен.

През втората част Левски заигра по-добре, владееше топката и създаде напрежение пред вратата на противника. Национал се прибра и заигра на контраатака, като при една от тях Виктор Илиев се откъсна, но ударът му срещна напречната греда. В 70-ата минута Кристиян Горянов се разписа за 2:0, след като завърши добра атака. В заключителните секунди да срещата Антон Манов от Левски върна едно попадение, но за повече нямаше време.