Беласица и Пирин Рз си вкараха 4 гола в контрола

0
belasica
- -

Отборите на Беласица Петрич и Пирин Разлог завършиха наравно 2:2 в контролна среща играна в село Първомай. Валентин Костов откри в 16-тата  минута за Беласица, но  след още  14 минути Боян Стойнев изравни резултата. През второто полувреме двата отбора си размениха по още едно попадение. След час игра Владимир Кабранов от дузпа отново изведе Бела напред в резултата, но в 84-тата минута Благой Родов оформи крайното 2:2.

В събота Пирин ще приеме в Разлог съименника си от Гоце Делчев в последната си контрола за летния подготвителен период. Срещата е от 18.00 часа на градския стадион в Разлог, а възпитаниците на Христо Джоджов ще играят в този мач и с новите си екипи за сезон 2018/ 2019 в Югозападната трета лига.