Белия разкри какво липсва на ЦСКА 1948 и причините за загубата от ЦСКА-София

0
Снимка: ЦСКА 1948
-

Старши треньорът на ЦСКА 1948 – Николай Киров – сподели мнението си за загубата с 0:1 от ЦСКА-София.

„Не ни достигна това, че не отбелязахме гол. Няма как да искаш да вземеш нещо, ако не отбележиш гол. Това е най-важното условие. Там не се справихме. Като агресия и поведение на терена – много по-добре от предния двубой. Нашите удари във вратата бяха от статични положения. Там имаме много работа да свършим. Не може да ги доразвием, няколко добри флангови атаки. Това е причината за загубата.

Може би домакините отпаднаха физически отпаднаха физически през втората част. Започнахме добре срещата, проблемът беше след техния гол. 15-ина минути оставихме инициативата на тях. През втората част не се възползвахме от пресечените подавания, за да доразвием нашите атаки. Последното решение ни липсва.

Като поведение съм доволен през целия двубой от агресията. Изоставаме в други важни неща в спортно-технически план. Когато липсват точки, нормално е футболистите да са затормозени. Само ние можем да излезем от тази ситуация, трупайки точки“, коментира Киров.