Белия: Трябва да има промяна! Правим подаръци

0
Снимка: ЦСКА 1948
- -

Старши треньорът на ЦСКА 1948 – Николай Киров – сподели мнението си за загубата с 2:3 от Арда.

„Разделихме си по едно полувреме. Хубава реакция на полувремето. Върнахме се в двубоя, но нямаме право да допускаме по толкова елементарен начин да губим. Два основни проблема. В пореден мач не влизаме добре в двубоя. Доста по-добре стоим през втората част. Доста елементарни голове в нашата врата. Правим подаръци, които нито един отбор не трябва да си позволява да ги прави. Накрая можеше и да изравним. За мен е по-важно да разреша един от тези проблеми – първия, с това начало на двубоите, което става за пореден мач. Започваме да играем, когато изоставаме в резултата. И по-голяма стабилност, защото допускаме много елементарни голове.

Арда винаги са били агресивен отбор. Няма какво да ни изненадва. Просто ние отново бяхме много плахи, губихме единоборствата в средата на терена. Нещата се промениха през втората част и нормално изравнихме. Длъжни сме да не се водим от емоцията и да задържим поне равния. Между нас остава какво сме си казали в съблекалнята, но имаше реакция през второто полувреме. Трябва да трупаме точки.

Естествено, че е по-различно, когато се изправиш срещу отбор, който си водил. Поздравявам Арда и им пожелавам успех.

Ще трябва да променим нещо. Трябва да има промяна“, коментира Киров.