Берое победи Локомотив на „Лаута“

0
458497296 1043505031114088 1438557593641784717 n.l
- -

Берое победи с 1:0 Локомотив Пловдив в контрола, играна на „Лаута“. Единственото попадение в двубоя отбеляза Лучиано Скуадроне.

През първата част пловдивчани бяха по-добрият тим, изпускайки няколко положения чрез Владимир Медвед, Данило Полонский и Мартин Петков. Берое пък уцели напречната греда след изстрел от огромна дистанция.

През втората част „смърфовете“ имаха някои бледи опити за гол, но не успяха да поразят старозагорската врата. Десетина минути преди края на срещата Лучано Скуадроне засече с глава подаване от корнер и вкара за крайното 0:1.

След паузата Берое посреща другия пловдивски тим Ботев. Двубоят е на 14 септември. Локомотив Пд пък приема у дома Хебър в същия ден.

Стартови състави:

Локомотив Пловдив: 1. Даниел Амбарцумян, 20. Милош Петрович, 91. Хорхе Сегура, 4. Мартин Паскалев, 6. Видол Сейменски, 33. Георги Каракашев, 12. Ефе Али, 7. Данило Полонский, 21. Владимир Медвед, 80. Марсилио, 10. Мартин Петков

Берое: 96. Рубен Рендейро, 2. Ойер Сариеги, 3. Хуан Пабло Саломони, 6. Фелипе Чакартеги, 7. Франсиско Сагардия, 8. Сегундо Пачаме, 21. Исмаел Ферер, 11. Винисиус Белоти, 14. Викторио Вълков, 20. Мануел Монселио, 31. Тиаго Сейхас