Бивш ас на Лудогорец вкара на Роналдо и компания,но….(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
- -

Ал Насър постигна 6-а поредна победа в шампионата на Саудитска Арабия, побеждавайки Ал Таи като гост с 2:1 в среща от 8-ия кръг на първенството.

По този начин Кристиано Роналдо и компания събраха 18 точки и са на третото място във временното класиране, в което Ал Таи е 12-и със 7 точки.На стадион „Принц Абдул Азиз бин Мусаед“ в Хаил гостите от Ал Насър поведоха в резултата в 32-ата минута, когато Роналдо подаде на Андерсон Талиска, който порази вратата на Виктор Брага.

Ал Таи обаче изравни в 79-ата минута, когато се разписа бившият футболист на Лудогорец Върджил Мисиджан.

Голът му обаче не бе достатъчен за домакините, след като Кристиано Роналдо донесе успеха на Ал Насър с гол от дузпа в 87-ата минута.

Шампионът Ал Итихад пък не успя да победи Ал Файха като гост в среща, завършила 0:0. Въпреки това, Карим Бензема и компания остават на върха с 19 точки, колкото има Ал Таавон, който надви Ал Хазем като гост с 3:1.