Бивш БГ национал блести при победа на Динамо(ВИДЕО)

0
- -

Българският полузащитник Георги Миланов допринесе с асистенция за победата на своя Динамо Букурещ с 4:1 срещу тима на Петролул в мач от 2-рия кръг на румънската Суперлига.Българинът бе титуляр, но не изигра целия мач и бе заменен малко преди края.Българският полузащитник Георги Миланов допринесе с асистенция за победата на своя Динамо Букурещ с 4:1 срещу тима на Петролул в мач от 2-рия кръг на румънската Суперлига.Българинът бе титуляр, но не изигра целия мач и бе заменен малко преди края.

В 82-рата минута Валентин Тику върна един гол за гостите, а в 86-ата Денис Политик оформи крайния резултат от дузпа.

За Динамо това е първа победа през сезон 2024/2024, след като бе допуснато поражение от ЧФР Клуж на старта на шампионата с 2:3.

Хаким Абдала даде аванс на стоиличани в 12-тата минута, а Каталин Кърджан затвърди преимуществото на своите през първата част с още един гол в 41-вата минута. След почивката Миланов направи асистенцията си, помагайки на Астрит Селмани да направи преднината на своите класическа в 61-вата минута.В 82-рата минута Валентин Тику върна един гол за гостите, а в 86-ата Денис Политик оформи крайния резултат от дузпа.

Първо в KOTASPORT: Левски взе треньор от ЦСКА-София!