Бивш футболист на Левски с нова загуба в Турция(ВИДЕО)

0
- -

Отборът на Бодрумспор, в който играе българското крило Здравко Димитров отстъпи с минималното 0:1 като домакин срещу тима на Истанбул Башакшехир в мач от 5-ия кръг на турската СуперЛига. Поражението остави състава от Бодрум на 14-о място със само една победа от началото на сезона, като има аванс от точка пред отборите в зоната на изпадащите.Българският национал започна на терена като титуляр. Той бе заменен в 85-ата минута от Хаки Осман.

Бразилецът Лео Дуарте вкара единствения гол в мача в изтичащите секунди на редовното време.Друг интересен акцент от мача бе, че и двата отбора завършиха срещата в намален състав, тъй като в 58-ата минута Фреди от Бодрумспор бе изгонен, а 75-ата гръцкият халф Димитрос Пелкас от Истанбул Башакшехир също получи директен червен картон.

Пламен Андреев остана резерва при драматично равенство на Фейенорд(ВИДЕО)