Бившият капитан на Берое ще играе в ЛЕ

0
13883.l
- -

Бившият капитан на Берое Жорди Говеа стана ясно, че ще играе в основната схема на Лигата на конференциите, след като Олимпия Любляна буквално разби с 5:0 Риека в реванша от плейофа на турнира.

Резултатът до 47-ата минута бе 5:0 за словенския отбор, а недоволните от резултата фенове на гостите започнаха да се бунтуват. Те хвърлиха запалени факли на терена, а част от тях полетяха към домакинската публика.

Играчите отидоха в съблекалнята, полицията разчисти трибуната, където бяха феновете на Риека, за да може срещата да се доиграе.

Швайцер и Талисон вкара по два гола за успеха на Олимпия, а едно попадение бе дело на Коич.

Първият мач в Хърватия бе завършил 1:1 и така с общ резултат 6:1 Олимпия Любляна се класира за основната схема на Лигата на конференциите.