Ботев писа 6-ца на Червена звезда в Пороминово(СНИМКИ)

0
botev porominovo chervena zvezda
- -

Ботев Пороминово победи с убедителното 6:0 Червена Звезда от Червен бряг в среща от 3-ия кръг на А ОГ Кюстендил – Зона Рила. Това бе и трета победа в първенството за Ботев.

Насред Кочериново,домакините още през първото полувреме решиха изхода на двубоя. След бързи три гола на Васил Десподов и един на Кирил Стоянов в края на първото полувреме предрешиха изходът от мача.

През второто полувреме Боби Кукушев се разписа за 5:0 от дузпа и няколко минути преди края на мача влезлият като резерва Александър Димитров асистира на Симеон Кирилов, който оформи и крайното 6:0.

В следващия кръг за отбора от Пороминово предстои гостуване на Славия Яхиново, а Червена звезда приема Миньор Бобов дол.

Няма край!10 гола,червен картон,бой по съдията и още един прекратен мач в Пиринската бундеслига!