Ботев (Вр) без гол у дома близо 4 часа

0
stadion hristo botev
- -

Ботев Враца е без гол у дома в шампионата близо 4 часа. В последните две срещи на стадион „Христо Ботев“ те загубиха от Славия – 0:2, и ЦСКА-София – 0:3, пише „Тема спорт“. И в двата мача начело на тима бе Антони Здравков. За последно врачани се разписаха пред собствена публика в елита на 5 ноември миналата година при домакинското 1:1 с Витоша Бистрица. Тогава в третата минута на добавеното време на първото полувреме Валери Домовчийски даде аванс на Ботев. Така общо 228 минути врачани не са вкарвали у дома за първенство.

Последната им домакинска победа пък е от 5 октомври. Тогава с 3:0 бе разбит Ботев Пловдив, като начело на тима все още бе Сашо Ангелов.

Антони Здравков все още търси първа победа в първенството начело на врачани. Той вече записа такава за купата – 4:0 над Кариана във Враца на осминафиналите на 4 декември.