Ботев (Вр) и Арда с безумно скучно равенство! ВАР с нова крайно съмнителна намеса (ВИДЕО)

0
- -

Ботев (Враца) и Арда не успяха да стигнат до победата в мач от XIII кръг на Първа лига. На стадион „Христо Ботев“ под Околчица съперниците изиграха изключително скучен двубой, логично завършил 0:0.

Единственото интересно положение през първото полувреме бе в 31-ата минута. То се оказа и изключително спорно. Браян Мендоса центрира от дълбочина, а Даниел Генов засече неспасяемо с глава. След доста дълго разглеждане на ситуацията с ВАР, обаче попадението бе отменено заради повече от съмнителна засада.

През втората част не се случи абсолютно нищо интересно на терена чак до първата минута на даденото продължение. Тогава Жан Пиер да Силва шутира от границата на наказателното поле, но топката профуча на сантиметри от дясната греда.

В ответната атака пък шут на Александър Георгиев по диагонала премина покрай левия страничен стълб. Така нулевото равенство се запази.