Бразилия най-после се събуди и разби Перу(ВИДЕО)

0
- -

Бразилия не срещна трудности при домакинството си срещу Перу и победи с 4:0 в двубой от Световните квалификации в зона Южна Америка.

Футболистът на Барселона – Рафиня, продължи със страхотната си форма и реализира два гола за успеха. „Селесао“ вече е с 16 точки, но остава на четвъртото място. Перу пък има едва 6 точки и е едва на деветата позиция.

Рафиня откри резултата в 38-ата минута от дузпа след игра с ръка на бранител на гостите в наказателното поле. Бившият играч на Лийдс не остави шансове на Педро Хайесе и реализира в долния десен ъгъл, след като прати стража в другата посока.

9 минути след старта на втората част Бразилия стигна до втори 11-метров наказателен удар след нарушение срещу Савиньо. Отново Рафиня се нагърби с изпълнението. Този път Хайесе усети ъгъла, но нямаше как да спаси изстрела на играча на Барселона.

В 71-ата минута резултатът стана класически. Луиз Енрике центрира и намери Андреас Перейра около точка на дузпата. Полузащитникът отбеляза с акробатично изпълнение.Само три минути по-късно самият Енрике вкара за 4:0 с прецизен удар от границата на наказателното поле.

Бранител на ЦСКА-София с цял мач при класика над Кипър(СНИМКИ)