Чавдар писа 6 на Спартак за Купата

0
Снимка: facebook.com/PFC-Chavdar-Etropole
- -

„Чавдар“ Етрополе продължава напред в надпреварата за Купата на България,след като победи като гост „Спартак“ Пещера с 6:0.
Първият гол падна с в 21-та минута, който бе реализиран от Георги Маджаров. В 38-та минута бе отсъдена дузпа в полза на етрополци, която бе реализирана от капитана Николай Иванов -Шейха.В 44-та минута падна и третото попадение в мача дело на Павел Головодов. В 66-та минута ПавелГоловодов вкара и втория си гол в мача. Големият талант на ЦСКА бе привлечен през лятото в Етрополе,след като за последно играв родния си Гоце Делчев,за местния Пирин. АндонГущеров реализира своето попадение в 74-та минута, а последното попадение в двубоя падна в
85-та минута, което бе реализирано от Валентин Лазаров.
Така Чавдар стигна до основната схема на турнира за Купата на България и има шанс да доведе в Етрополе отбор от родния ни елит. Другите отбори от квотота на аматьорския футбол в Югозапада,които стигнаха до основната схема са Марек Дупница, Вихрен Сандански и Левски Раковски.