Черно море излъга Берое (ВИДЕО)

0
Снимка: chernomorepfc.bg
- -

Черно море победи Берое в мач от XVI кръг на Първа лига. На „Тича“ във Варна „моряците“ се наложиха с 1:0.

В 27-ата минута Андраде проби отляво и центрира. Сердюк засече от 7-8 метра от въздуха, но стражът на Берое с блестяща намеса успя да избие.

180 секунди по-късно. След центриране от корнер, Даниел Димов засече с глава. Ганев обаче с нова сигурна намеса изби отиващата под гредата топка в нов ъглов удар.

В 64-ата минута Берое можеше да поведе. Джонатан Перейра получи в наказателното поле и засече от движение по диагонала. Топката обаче премина на сантиметри от дясната греда.

10 минути по-късно Черно море поведе. Виктор Попов получи в наказателното поле и даде прекрасен успореден пас. На метър пред точката за изпълнение на дузпа пък Леандро Андраде засече мощно от движение за 1:0.