Черно море победи рутинно Крумовград

0
cnerno more
- -

Черно море победи Крумовград с 3:0 и се доближи на 2 точки от лифера Левски. Успехът дойде напълно закономерно, след като домакините контролираха мача през цялото време. С този двубой бе затворен и шестия кръг на Първа лига.

Черно море организира добра атака още в 3-ата минута на мача. Виктор Попов проби в наказателното поле на Крумовград и подаде към Васил Панайотов, който отправи опасен удар, но Янко Георгиев се намеси и успя да избие топката в корнер.

Серкан Юсеин бе много близо до това да вкара гол в 22-ата минута. Той отправи хубав диагонален удар, а топката се спря в десния страничен стълб на вратата на Пламен Илиев.

Три минути по-късно Патрик Луан опита изненадващ удар от малък ъгъл, Пламен Илиев внимаваше и успя да докосне топката, за да премине тя над напречната греда на вратата му.

Черно море поведе в резултата с 1:0 в 37-ата минута. Дуду показа много добър контрол върху топката в наказателното поле на Крумовград, след което подаде към Васил Панайотов, който вкара топката в долния десен ъгъл на вратата на Янко Георгиев.

Васил Панайотов центрира от фал в наказателното поле на Крумовград в 49-ата минута, където Даниел Димов се извиси над всички и стреля с глава, но над напречната греда в аут.

Черно море поведе с 2:0 в 61-ата минута. Даниел Мартин преодоля двама футболисти на Крумовград, след което влезе в наказателното поле на гостите и подаде към Мазир Сула, който между трима играчи стреля и вкара топката в долния ляв ъгъл на вратата на Янко Георгиев.

Домакините направиха  направи резултата 3:0 в 74-ата минута. Цветомир Панов отправи хубав диагонален удар, след който топката срещна левия страничен стълб на вратата на Янко Георгиев и влетя в мрежата му.