Черноморец надигра Загорец, но загуби последната си контрола (СНИМКИ)

0
chernomoretz zagorec (9)
- -

Черноморец загуби последната си контрола от предсезонната подготовка. „Акулите“ отстъпиха с 0:1 на Загорец. Двубоят се игра на стадион „Иван Притъргов“ в Долно Езерово.

Единственото попадение в мача падна в 48-ата минута. Гостите организираха бърза контра, завършена с точен удар на Мариян Тонев.

Възпитаниците на Ангел Стойков бяха по-добрият отбор през по-голямата част от двубоя. Те създадоха куп положения пред противниковата врата, които обаче не успяха да материализират.

След тази среща, за съперниците предстоят първите им мачове за новия сезон в Трета лига – Югоизток. Бургазлии приемат състава на Секирово, докато тимът от Нова Загора е домакин на Левски (Карлово). И двата двубоя са на 3 август (събота), от 18:30 ч.