Черноморец отнесе Димитровград (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
chernomoretz dimitrovgrad (23)
- -

Черноморец се завърна към победите в Трета лига – Югоизток. В мач от XI кръг на първенството, „акулите“ се наложиха с 4:0 като домакини на Димитровград. По този начин възпитаниците на Ангел Стойков вече имат 10 победи и едно равенство, без нито една загуба. Двубоят беше излъчен на живо от KotaSport TV.

Черноморец поведе още в 11-ата минута. Емануил Манев получи в наказателното поле и от 7-8 метра с плътен удар порази целта за 1:0.

„Акулите“ удвоиха аванса си в 25-ата минута. Хидает Хюсеин с прекрасно изпълнение на фал не остави шанс за реакция на вратаря за 2:0.

В 33-ата минута резултатът придоби класическо измерение. Центриране отдясно бе засечено с глава от непосредствена близост от Живко Петков за 3:0.

Крайният резултат бе оформен в 51-ата минута. Центриране от корнер бе засечено с глава от Олексей Геловани за 4:0.