Черноморец с 3 от 3! Удари Ямбол с 2 гола за 2 минути (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
chernomroetz qmbol (38)
- -

Черноморец продължава безпогрешния си ход от началото на първенството в Трета лига – Югоизток. „Акулите“ се победиха като домакини Ямбол. На стадион „Иван Притъргов“ възпитаниците на Ангел Стойков се наложиха с 2:0, като по този начин вече са с 3 победи от 3 мача. Те можеха да стигнат и до много по-убедителен успех, след като доминираха през всичките 90 минути, но направиха куп пропуски пред противниковата врата. Двубоят беше излъчен на живо от KotaSport TV.

Черноморец реши всичко в своя полза в заключителните моменти на първото полувреме. В 44-ата минута резултатът бе открит. Футболист на гостите игра с ръка в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Жиков Петков бе точен за 1:0. В единствената минута добавено време „акулите“ удвоиха аванса си. Михаил Михов получи в наказателното поле и с премерен удар опъна мрежата за 2:0.

През втората част „сините“ продължиха да бъдат по-активния отбор, създадоха немалко положения, но така и не стигнаха до нов гол. В игра пък се появиха Тодор Чаворски, Олександр Клименко, Христо Пенев, Рамис Исмаилов и Стоян Кижев, които замениха Живко Петков, Димо Бакалов, Георги Господинов, Станислав Маламов и Хидает Хюсеин.