Черноморец вкара 10 гола в първата си контрола (ВИДЕО)

0
chernomoretz chernomoretz 2 dubal

Черноморец постигна повече от убедителна победа в първата контрола от предсезонната си подготовка. „Акулите“ се наложиха с 10:2 над дублиращия си отбор. Двубоят се проведе на стадион „Иван Притъргов“ в Долно Езерово и бе излъчен на живо от KotaSport TV.

Изненадващо Черноморец II откри резултата, но още до края на полувремето батковците вече водеха с 4:1. През втората част първият тим на бургазлии добави нови 6 попадения на сметката си, докато вторият се отчете с едно. За отбора, който през новия сезон ще играе в Трета лига – Югоизток с хеттрик се отличи Живко Петков. По два гола добавиха Даниел Иванов и Георги Бинев, а по един – Тодор Чаворски, Христо Пенев и Михов. За дубъла пък точни бяха Златин Иванов и Ростислав Костенски.