Черноморец вкара само 4 на ПСФК-то

1
chernomorets psfk chernomorets
- -

Черноморец победи рутинно ПСФК Черноморец. „Акулите“ на Слави Костенски се наложиха като гости само с 4:0. Те изпуснаха още куп положения, с които резултатът успехът можеше да бъде далеч по-убедителен. Двубоят се игра на градския стадион в Поморие.

Резултатът бе открит в 20-ата минута. Стаматов проби отдясно и центрира в наказателното поле, където Петър Колев засече за 0:1. В 35-ата минута Жулиен Парушев удвои аванса на гостите. Капитанът реализира изключително красив гол, като с мощен и много прецизен удар далеч извън наказателното поле, намери долния десен ъгъл за 0:2.

В началото на втората част Петър Кънчев прехвърли вратаря, но топката срещна гредата. Все пак, в 65-ата минута резултатът придоби класическо измерение. Петър Колев нахлу в наказателното поле и с премерен удар прати топката в мрежата за 0:3. Крайният резултат бе оформен 10 минути по-късно, след като Петър Кънчев много технично прехвърли вратаря с удар извън наказателното поле.

Състав на Черноморец: Тотев, Г. Тузаков, Ненов, Колев, Георгиев, Митев, Иванов, Ж. Парушев, Стаматов, Тодоров, Колев

Резерви: Желев, Яс. Тузаков, Трайков, Кънчев, Димитров, Русев, Николов