„Червени“ фенове: Другите играят, а ЦСКА бие! Не е приятно да се мъчим с последния на „Армията“

0
cska fenove 2
Снимка: cska.bg
- -

Привържениците на ЦСКА-София изказаха разнопосочни гледни точки след победата с 1:0 над Спартак Варна в събота. За някои приоритет са трите точки във всеки мач, докато други изразяват притеснения, че с подобна игра армейците не биха могли да станат шампиони. „Тема спорт“ представи ви част от фенските мнения от официалната страница на ЦСКА-София във Фейсбук.

Galin Vasilev: Несериозно отношение на половината отбор! Да треперим в края на мача срещу Спартак Варна е доста изнервящо. Бусато ни вади вече в няколко срещи! Абе, момчета, вкарайте 2-3 гола и после правете каквото искате. Хайде по-малко тик-ток и по-сериозно, че до края на първенството са само финали! 10 победи и сме шампиони!

Георги Гарибов: И мен много ме притесняват тези победи с по 1 на 0. Прилича ми на приказката: „Веднъж стомна за вода, два пъти стомна за вода и на третия път стомната се счупила!“. Да не стане пак като на мача с Локо Пловдив! Като ще е гарга – да е рошава!

Монти Знае: Недоволчовците май грам не разбират, че тези уж „сигурни“ мачове в подобни битки за титлата са най, ама най-трудните. Щом този мач взехме, вече и аз вярвам, че може и да успеем на финала, защото в онези, големите мачове, дето идват, момчетата ще скочат здраво!

Любослав Минков: Не е приятно да се мъчим с последния на „Армията“, но нашите, като вдигнат оборотите, имат доста сериозен потенциал. Предните години в такива криви мачове губехме точки. Трябва да станем шампиони с цената на всичко. Грозни, мъчни и изнервящи, но печеливши мачове.

Kris Yordanov: Другите играят, а ЦСКА бие. Отново слаб мач. ЦСКА игра 20 минути и после ходене по мъките. Добре, че не ни вкараха някой гол. А не знам защо Илич въобще пуска Тюфи в игра?! След като е пълен фигурант. Както и защо при нерешен мач рано вади Хайнц и Назон?

Инко Бургелов: Спрете се с мрънкането най-после! Мач за мач, така се играе, когато трите точки са най-важни. Като харесахме играта в Разград, каква полза имаше от нея?

Иво Водев: Спартак играеше с почти целия отбор в защита. Просто се отърваха с тези греди, чистене от голлинията и спасявания на вратаря. На мен пък ми хареса, че нашите играха толкова твърдо и направиха толкова нарушения, защото иначе щеше да е обратното.

Georgi Stamatov: Измъчена, но сладка победа. Последните минути с двама по-малко играхме. Санаториумите Бамба и Бисмарк една топка не могат да догонят и задържат…

Михаил Мухтаров: За първи път мога да кажа, че Шопов ми хареса. Изтървахме доста положения за втори гол, но като цяло отборът игра добре. Почивката идва навреме.

Пепи Георгиев: Преди години точно от отборите в долната половина губихме точки, а те са най-важните!

Yuliyan Yordanov: Нямахме шанс да отбележим втори гол и да отидат на разгром, а с напредването на времето напрежението от задължителното спечелване на 3 точки си оказа влияние. Но, както се казва, всичко е добре, когато завършва добре.

Димитър Димов: Първите 60 минути хубава игра и доста изпуснати положения, а за последните 30 мин. нямам думи – ужас!

Krasi Kolev: Илич винаги казва, че имал 25 футболисти, но 10 от тях не стават и за резерви в ЦСКА!