„Червени“ фенове за новата звезда на отбора: Ще прави на луди съперниците! Лошата новина е, че няма да остане дълго при нас

0
Снимка: cska.bg
- -

Привържениците на ЦСКА-София останаха впечатлени от представянето на Феде Варела в дербито с Левски. Аржентинецът бе засипан с похвали заради погледа си върху играта, създадените голови положения за съотборниците му и асистенцията при първия гол на Кейта, естествено. Заедно с честитките за победата с 2:0 над Левски, най-коментираната тема в официалната фейсбук страница на ЦСКА-София под публикацията за двубоя бе именно отличният мач, изнесен от Варела, който не случайно бе избран на Играч № 1 на дербито. „Тема спорт“ подбра част от мненията за него в социалните мрежи и форумите в интернет.

Svilen Stoev: Повече играчи като Варела трябват… Да я пипат!

Христо Костов: Харесаха ми как играха всички, но най-добър беше Варела.

Димитър Петков: Много добър поглед и пасове на Варела. За мен играч на мача!

Ivan Gyurov: Варела ги счупи от извеждащи пасове!

Тихомир Зиновиев: Варела е играч на мача! Трябваше да ги разгромим още 1-то полувреме!

Zdravko Zdravkov: Голям мач на Варела!

Владислав Горанов: Пожалихме ги! А Варела е голям играч, да знаете.

Kratos Tsvetan: Най-хубавото в ЦСКА в последните мачове е Варела. Трябва му още малко време да се поотпусне и ще ги прави на луди съперниците. Лошата новина е, че няма да остане дълго при нас. Ще му вземем някой друг милион и ще го гледаме в някое от първенствата от Топ 4 в Европа.

Калин Цветанов: Не съм виждал скоро някой футболист да дава толкова извеждащи подавания, колкото Варела в дербито.

Сергей Костов: Страхотен Варела. Другото са подробности.

Stefan Velev48: Показва, че е добър подавач. Дано да има голмайсторски умения, но май ударите не са му силата.