„Червените“ фенове се обединиха: Нямаме класа! Браво на Стипич, Хайнц и Фаетон – вън!

0
cska fenove
Снимка: cska.bg
- -

Привържениците на ЦСКА-София рядко са на едно мнение, но именно това се наблюдава след загубата с 0:1 от Лудогорец. Над 600 фенове коментираха в официалната Фейсбук страница на клуба случилото се в Разград и почти всички от тях се обединяват около похвалите си за треньора Стипич, критиките за закъснялата селекция и недоволството от Тобиас Хайнц и Матиас Фаетон. „Тема спорт“ представи част от отзивите им.

Гочето: Недопустимо е ЦСКА да отписва настоящето! Върви сериозен процес на промяна

Krasimir Vangelov: Страхотно първо полувреме, отдавна не съм се кефил така на мач на любимия отбор. И то най-вече заради младите момчета. Убеден съм, че ако беше влязла дузпата, щяхме да вземем мача, но… Подкрепа за Стипич, да идват новите попълнения и с тези млади българи ще се получат нещата.

Марио Илиев: Въпреки загубата ми хареса стилът и желанието на отбора. Опитаха се да играят комбинативен, атакуващ футбол, с висока преса и до голяма степен им се получи първото полувреме. Новото ръководство е изправено пред много трудна задача. Да търсят качествени играчи за отбор, който не играе в Европа, който не е ставал шампион от много години и на всичкото отгоре няма стадион. Точно заради това си мисля, че трябва да им се даде време, за да изградят добър отбор.

Kostadin Davidov: Агресия – да, желание – да, идея – донякъде, фактите – редовните пропуски от последните години. Отново нямаме играч, който да бие дузпа. Второто полувреме съперникът заигра, поради което не направихме нищо запомнящо се. Много слаб Хайнц и много слаб Фаетон.

Georgi Markov: Оптимист съм за отбора със Стипич, оттук нататък зависи какви нападатели ще се вземат и дали ще им върже.

Julian Hratneff: Лудогорец си ни биха на ходом, играейки с не повече от 20% от възможностите си… Няма какво да се сърдим на Стипич, като каза, че целта е Топ 5. Това е максимумът на този отбор.

Chavdar Gochev: Някаква основа има изградена, има и хъс и настроение. Остава да се добави качеството до края на август.

Ludmil Lalov: Много добро първо полувреме и посредствено второ. Трябват спешно двама добри нападатели.

Vasil Raynov: Много по-добро лице от ЦСКА, но липсата на класа е видна и за най-позитивния и носещ розови очила привърженик. Да нямаш крила и централен нападател и единствено да нападаш с офанзивни халфове, и то срещу Лудогорец, е обречено на неуспех. С това цялото забавяне карате да очакваме, че ще дойдат изключително добре проверени състезатели, които отговарят по всичко за ЦСКА. Надявам се да не стане някакъв гаф и след това, защото цялото чакане и дебнене ще отиде в кофата.

Jivko Mateev: Светият лъч бяха Чорбаджийски, Панайотов, Делова и Дюлгеров, въпреки че последният нямаше работа. Позитивно е също, че имаше толкова много българи в групата. Хайнц игра доста под възможностите си, а Фаетон въобще не знам какво прави при нас. Като цяло играта, високата преса и желанието ми харесаха.

Пенчо Буш: Боли да загубиш след автогол, особено след толкова добре изиграно първо полувреме! Аз лично не помня да сме имали над 70% притежание на топката в Разград! Вижда се, че имаме крещяща нужда от деветка! Браво на младите, така се играе за ЦСКА! Поздравления за треньора за тактиката през първите 45 минути! Искам да виждам моя ЦСКА така през всичките 90 минути!

Denis Todorov: Отлична треньорска работа, но няма материал. Надявам се забавянето на трансферите на новите футболисти в предни позиции да се оправдае откъм качество и да видим играчи, които ще могат да затварят такива мачове.

Kalin Todorov: Повече от година Хайнц няма един добър мач. Всяко центриране от корнер е грешно, почти всеки дрибъл е загубен, десетки пропуснати шансове за гол, безсмислени и ненужни фаулове, скоростта му е на костенурка… Не мога да разбера с какво точно хм е заслужил титулярното място?! Все се надявах Фаетон да направи добра подготовка и да ни изненада приятно, но явно толкова са му възможностите!