Четирима „червени“ и двама „сини“ висят за реваншите за Купата

0
Снимка: cska.bg
- -

Четирима футболисти на ЦСКА-София висят за полуфинала-реванш за Купата на България срещу Славия идния четвъртък. Десният защитник Иван Турицов може да пропусне два двубоя за армейците, пише „Тема спорт“. Той получи осмия си жълт картон в първия мач срещу белите и ако бъде санкциониран в дербито, няма да вземе участие в реванша със Славия и гостуването на Лудогорец. С наказание от един мач са застрашени Томас Лам, Карло Мухар и Тибо Вион, които имат по четири жълти картона. Хърватинът се завърна срещу белите след такова наказание заради изгонването си срещу Берое.

От своя страна двама футболисти на Левски могат да пропуснат реванша срещу Лудогорец на „Герена“. Героят в последните два двубоя на сините Марин Петков получи четвъртия си жълт картон от началото на сезона. Той реализира победната дузпа срещу разградчани за успеха с 3:2 и при радостта си свали фланелката и бе санкциониран. 18-годишният футболист оформи и крайния резултат срещу Черно море, а голът може да се окаже решаващ за третото място в първенството. Другият, който може да пропусне двубоя с орлите, е Илиян Стефанов. Халфът има два жълти картона от престоя си в Берое и същия брой със синия екип и е застрашен да не вземе участие в двубоя с разградчани в петък.