Четирима са „отличниците“ при Лудогорец

0
- -

Само за три седмици четирима от Лудогорец изживяха кошмара да загубят два мача с по 0:6. На 14 октомври националният ни отбор бе унижен в София от Англия с 0:6 в евроквалификация. На 7 ноември разградчани паднаха със същия резултат при визитата си на Еспаньол в Лига Европа, пише „Тема спорт“. Срещу Трите лъва играха трима от Лудогорец – вратарят Пламен Илиев, централният защитник Георги Терзиев и крилото Вандерсон. Бразилецът бе заменен в 76-ата минута на двубоя на „Васил Левски“.

Четвъртият замесен и в двата звучни шамара е… треньорът Станислав Генчев. В двубоя с англичаните той бе помощник на Красимир Балъков. По документи Генчев е асистент и при разградчани, където старши се води Алекси Желязков.