Димитровград с първа победа за сезона(ВИДЕО)

0
dimitrovgrad
- -

Димитровград победи с 2-0 гостуващият отбор на “Левски” Карлово. Това беше първа победа през новия сезон в Трета лига.
Домакините започнаха отлично мача и създадоха няколко положения. В 20-та минута Филип Сантов и Атанас Кръстев размениха няколко подавания, Атанас Кръстев нахлу през центъра и бе спънат наказателното поле на гостите. Димитър Алексиев беше безпогрешен от бялата точка, като отбеляза пето попадение от началото на сезона. След това страхотно положение се откри пред Горан Ахмед, който от близко разстояние стреля покрай страничния стълб. Гостите създадоха няколко суматохи след центрирания, но стражът на домакините Християн Божков беше категоричен в намесите си. През второто полувреме футболистите на Димитровград отново диктуваха събитията на терена. В 75-та минута след страхотна солова акция на Филип Сантов,който извади топката пред опразнената врата, Даниел Йовчев беше безпогрешен от близко разстояние и направи резултата 2:0.