Добра новина за Станимир Стоилов

0
iliqn stefanov
- -

Атакуващият футболист на Левски Илиян Стефанов получи контузия по време на двубоя със Септември София (0:0), но травмата му не е сериозна и той ще бъде на разположение на Станимир Стоилов за предстоящото домакинство на Локомотив Пловдив в събота, пише „Тема спорт“. 24-годишният играч се приземи лошо на глезена си през второто полувреме в наказателното поле на домакините и се наложи да бъде прегледан от медицинския екип на сините. След това той се завърна в игра и бе заменен от Абдулахи Шеху в 80-ата минута на мача, но след неговия край, накуцвайки, се качи в клубния автобус. По всяка вероятност Стефанов ще получи почивка през следващите дни, но ще бъде на разположение на тима си за мача с черно-белите.

Вчера сините имаха възстановителна тренировка и футболистите, които играха повече минути срещу Септември, се готвеха във фитнеса, докато тези, записали по-малко време на терена в неделя, проведоха интензивно занимание. От днес столичани ще стартират подготовката си за мача с Локо Пловдив, като единственият контузен в тима остава Билал Бари.