Добри новини за Левски

0
- -

Футболистите на Левски вчера стартираха подготовката си за гостуването на Ботев Пловдив. Двубоят с канарчетата е в петък от 21:00 часа и ще бъде предаван пряко по Диема Спорт. Сините получиха ден почивка след победата с 3:1 над Царско село в събота и от вчера се готвят на високи обороти за визитата си в Коматево.

Треньорът на столичани Живко Миланов е доволен, че след мача с царете няма контузени играчи, тъй като Борислав Цонев се строполи на земята след съприкосновение с Йокич, след което продължи двубоя. Веднага след него е прегледано състоянието му и всичко с него е било нормално.

Младият специалист се надява, че ще може да използва близнака му Радослав за гостуването на жълто-черните. Възстановяването на халфа върви по план и със сигурност ще попадне в групата за двубоя, а не е изключено да стартира и като титуляр.

Другият с травма в тима Христофор Хубчев продължава да лекува травма. Той бе заменен на почивката при загубата от Арда с 0:2 на „Герена“, но и при него очакванията са, че ще бъде готов за мача с Ботев Пловдив.