Долно езерово удари Реал Юнайтед в мач с 11 гола (СНИМКИ)

0
real united dolno ezerovo 9
- -

Долно езерово продължава с отличното си представяне в бургаската Премиър лига, след като се наложи със 7:4 над Реал Юнайтед.

Над всички в този мач бе Стоян Ганчев, който се отличи с цели 4 попадения – повече от половината реализирани от неговия отбор. Именно той откри резултата в 5-ата минута, преди в 9-ата Петър Колев да изравни. Румен Събев вкара за 2:1 в 11-ата минута, но секунди по-късно Цветозар Манолв изравни.  Отново Събев, обаче върна един гол за Реал в 11-ата минута, но само 120 секунди по-късно Цветозар Манолов направи 2:2. С второто си попадение в мача Събев даде нов аванс на Канариос, но Петър Колев направи 3:3. До края на мача Долно езерово се възползва по-добре от своите възможности и с нови три попадения на Стоян Ганчев и едно на Георги Георгиев, резултатът набъбна до 7:3. Трендафил Момчилов пък оформи крайното 7:4.