Драма в БГ дерби в Румъния! Един бележи,друг се контузи…(ВИДЕО)

0
- -

Арджеш Питещ победи Глория Бузъу с 2:0 като гост в мач от 11-ия кръг на румънската Лига 2, като в срещата участие взеха двама българи и един бразилец с български паспорт. С успеха Арджеш се изкачи на 12-о място с актив от 15 точки, докато Глория е пети с 18.

Гостите излязоха напред в резултата в 29-ата минута с гол от дузпа на Милчо Ангелов. Пет минути след това Георги Пашов се контузи и бе заменен принудително. От първата до последната минута на терена за Глория бе Диего Фераресо, който прекара дълги години в България.

Арджеш реализира и втора дузпа в заключителните моменти от срещата. В 89-ата минута от бялата точка бе точен Богдан Русу, който половин час преди това бе заменил Милчо Ангелов.

Бивш ас на Левски блести с два гола в Китай!