Дубълът на Етър би Павликени като гост

0
etar 2
- -

Вторият отбор на “Етър” надви в Павликени едноименния тим с 1:0 във втората контрола от предсезонната си подготовка. Павел Иванов осигури успеха в 31-ата минута, когато получи подаване от фланга от Радослав Найденов.

Стана бърз, динамичен мач. Юношите на Стефан Николов имаха още две възможности за гол през първата част. Съперникът също имаше своя шанс, но не го използва.

След почивката младите “боляри” пропуснаха няколко отлични положения пред отсрещната врата да затвърдят победата с второ попадение. Футболистите на “Павликени” имаха две възможности след центрирания от статични положения.

В събота “Етър-2” в третата си проверка среща “Партизан” (Червен бряг), а павликенчани играят с “Дунав-2” (Русе).

Асеновец би Марица в зрелищна контрола(СНИМКИ)