Дубълът на Етър загуби от този на Берое

0
- -

Дублиращият отбор на „Етър“ отстъпи с 1:2 при гостуването си в контрола на връстниците си от „Берое“. Проверката трябваше да се играе във Велико Търново, но поради липсата на транспорт при гостите бе преместена в Стара Загора.

И трите гола паднаха в началния половин час. „Виолетовите“ започнаха по-добре и в 10-ата минута вече бяха напред в резултата. Мартин Ангелов прехвърли вратаря от границата на наказателното поле – 0:1. В 21-ата минута Любомир Вачев от домакините отне топката от великотърновски защитник и изравни. Денислав Вълчев направи обрат в резултата с удар по диагонала от наказателното поле. До края на мача имаше немалко положения пред вратите, но нови голове не паднаха.

„Виолетовите“ трябва да съжаляват, че не достигнаха поне до равенство. По две чисти голови положени пропиляха Златин Боянов и Даниел Кънчев. Накрая вратарите на двата отбора предотвратиха по един гол.

Следващата проверка на „Етър-2“ е в събота срещу ОФК „Павликени“.