Дубълът на Левски завъртя атрактивно равенство с ФК Кюстендил (ВИДЕО)

0
levski 2 dubal
- -

Вторият отбор на „Левски“ завърши 2:2 на стадион „Георги Аспарухов“ с „ФК Кюстендил“ в мач от 14-ия кръг на Югозападна Трета лига. Гостите излязоха напред в резултата в 6-та минута Марио Евтимов, но в 35-та Васил Василев изравни след грешка на вратаря на гостите. В 56-та минута кюстендилци отново поведоха след попадение на голмайстора си Даниел Гогов, но в 81-та минута автогол на Евгени Зюмбулев доведе до равенството. Гостите има за какво да съжаляват след като на два пъти Цветелин Стоичков нацели гредите.

В неделя, 13 ноември от 14:00 часа „сините“ гостуват на „Надежда“ (Доброславци) в мач от 15-ия кръг на надпреварата на Югозапад, а ФК Кюстендил ще бъде домакин на ЦСКА-София.

„Левски II“ е на пето място в класирането с актив от 15 точки. Лидер е ОФК „Костинброд“ с 28 точки.

Съставът на „Левски II“: 1. Иван Андонов (к), 2. Димитър Щерев (75 – 16. Мартин Тодорски), 3. Калоян Стрински (90 – 14. Калоян Соколов), 4. Димитър Андонов, 5. Атанас Килов, 6. Денис Динев, 7. Георги Коричков, 8. Слави Чакъров, 9. Васил Василев (90 – 15. Александър Димитров), 10. Антоан Стоянов, 11. Калоян Петков (67 – 13. Кристиян Красимиров).