Дубълът на Лудогорец не се спира! Би и в Своге!

0
sportist ludogorets
- -

Спортист загуби с 0:1 домакинството на Лудогорец II в мач от 6 кръг на Втора лига. Единственото попадение в срещата падна в 59-ата минута, когато се разписа Росен Иванов.
В 16-ата минута „шоколадите“ създадоха чисто голово положение след пробив на Джейсън Клифърд, който стреля от десетина метра, но Дамян Христов спаси.
Малко по-късно Дамян Дамянов направи добро спасяване след удар на Хюсеин Кельовлуев.
В 43-ата минута Алпай Рамадан даде хубав извеждащ пас към Кристиян Христов, който опита подаване в наказателното поле, но то бе пресечено.
Малко след началото на втората част Джейсън Клифорд стреля от малък ъгъл, но изпрати топката в аут.
В 53-ата минута добро центриране от ъглов удар попадна на главата на Кристиян Бешев, който бе близо до гола, но топката се удари в защитник.
Гостите поведоха в 59-ата минута, след като топката стигна до Росен Иванов, който от удобна позиция вкара в горния ляв ъгъл на вратата на Лудогорец.
Последваха няколко ситуации в наказателното поле на Лудогорец, но до гол не се стигна.
В 86-ата минута Спортист направи чудесна атака, Калоян Стефанов пусна към Джейсън Клифорд, който пусна към Съливан Лахами, но той пропусна.