Дубълът на Лудогорец победи Спартак (Пл)

0
Снимка: ludogorets.com
- -

Дублиращият отбор на Лудогорец победи с 3:1 Спартак Плевен като гост в последната среща от XXI кръг на Втора лига. Двубоят се игра на стадион „Г. С. Раковски“ в Севлиево. По този начин „орлите“ прекъснаха негативната си серия от два поредни мача без успех.

Лудогорец поведе в 21-ата минута с гол на Методий Стефанов. В продълженията на първото полувреме Хюсеин Кельовлуев удвои аванса на гостите.

Само 120 секунди след началото на втората част Митко Русинов намали изоставането на Спартак. В 70-ата минута обаче Димитър Илиев сложи точка на спора с попадение за крайното 1:3.

Спартак Плевен: 1. Станислав Антонов, 2. Димитър Калчев, 23. Лъчезар Ковачев, 5. Иво Върбанов, 21. Валентино Макавеев, 6. Виктор Иванов, 25. Иван Тренчев, 14. Боримир Карамфилов, 19. Митко Русанов, 15. Стивиян Макавеев, 11. Васил Божинов.

Лудогорец II: 69. Пламен Пепеляшев, 80. Методий Стефанов, 91. Александър Ганчев, 34. Бранимир Костадинов, 62. Велислав Минков, 38. Владислав Найденов, 5. Георги Терзиев, 51. Димитър Илиев, 74. Хюсеин Кельовлуев, 50. Цветослав Петров, 17. Жоржиньо.