Дублиращите отбори на Лудогорец и ЦСКА 1948 с 6-голово шоу! Вандерсон бележи в края

0
Снимка: ludogorets.com
- -

Дублиращите отбори на Лудогорец и ЦСКА 1948 направиха голово шоу в Разград, завършило 3:3.

Ангел Бастунов откри резултата за гостите от София с точен удар след центриране отляво в десетата минута. Хюсеин Кельовлуев обаче изравни в 18-ата. В 31-ата минута Денислав Александров беше изведен на скорост отдясно и крилото не сбърка – 2:1 за „червените“. Малко след това Валентин Йосков пропусна да направи 3:1 за гостите, след като не успя да реализира дузпа.

В 67-ата минута Цветослав Петров изравни за 2:2. След четири минути обаче Денислав Александров подаде успоредно на голлинията на орлите и Александър Ганчев си вкара автогол. В 85-ата минута Вандерсон изравни с точен изстрел във вратата на Иван Караджов. Бившият национал получи подаване по лявото крило и с удар между краката на опитния страж фиксира крайното 3:3.