Дунав с мечтан старт! Унизи Спартак в Плевен!

0
dunavruse
- -

Дунав започна по мечтан начин старта на сезона във Втора лига, след като разби като гост с 5:2 Спартак (Плевен) в днешната си визита от първия кръг.

Преслав Георгиев откри за плевенчани още в 4-ата минута, но “драконите” бързо реагираха и с попадение на Ндуалу Пахама четири минути по-късно изравниха.Джан Хасан бе точен за пълния обрат в 18-ата минута, а за 1:3 покачи отново Пахама, който в 36-ата минута на двубоя реализира второто си попадение в мача.

В продължението в края на първото полувреме опитният бранител Камен Хаджиев вкара четвърти гол за Дунав и направи преднината на гостите доста солидна.В третата минута на даденото от рефера продължение на първото полувреме и друг нов – Джонатан Нсонсе, се разписа за русенци.

Така гостите излязоха в почивка при смазващо предимство от 1:5, а след почивката силите на домакините стигнаха за още един гол, който бе дело отново на Преслав Георгиев, който вкара в 66-ата минута.