Две победи за младите армейци

0
161d591d721cdd920b921539a73c29fb.image .960x540
- -

Юношите на ЦСКА – София до 15 години победиха с 4:1 връстниците си от Локомотив (София) в двубой от Елитната група, игран на клубната база в Панчарево. Възпитаниците на старши треньора Румен Трифонов излязоха с фланелки с надпис „С теб сме Цена“ в подкрепа на своя съотборник Николай Ценов, който наскоро получи тежка контузия.

Гостите откриха резултата още във втората минута след центриране от корнер. Последва мощен домакински натиск и в 20-ата минута Александър Георгиев изравни от дузпа. Малко след това Александър Донев се разписа за 2:1, след като бе най-съобразителен в наказателното поле след изпълнение на ъглов удар.

През втората част Александър Георгиев реализира още две попадения, с които оформи своя хеттрик и крайното 4:1 за своя тим срещу Локомотив (София).

Във втория мач за деня, който също се игра на клубната база в Панчарево ЦСКА – София U17 се наложи с 2:0 над връстниците си от Хебър (Пазарджик). Точни за „червените“ бяха Александър Кожухаров и Венцислав Иванов. През целия мач столичани бяха пълни господари на терена, като нацелиха на два пъти гредите и направиха още куп пропуски.