Екшън с 4 гола и шест червени картона в Трета лига

0
- -

Янтра (Полски Тръмбеш) победи с 3:1 у дома едноименния тим на Павликени. Двубоят е от 33-и кръг на Северозападната Трета лига. Братята Петър и Мартин Кръстеви предвождаха отборите си от треньорските скамейки. Вместо феърплей надиграване, на терена се получи жестока битка.

Съперниците останаха с по десет футболисти само след четвърт час игра. Атанас Фиданин фаулира грубо Тихомир Антонов, настана спречкване между двамата и рефера им вдигна червени картони. Красен Славчев пък откри резултата за домакините само 120 секунди по-късно. Десетина минути преди почивката Калоян Илиев беше фаулиран от бранителя на гостите Ивайло Маринов и съдията му извади втори жълт и червен картон. Решението ядоса треньора на Павликени Мартин Кръстев, който тръгна да влиза на терена и арбитъра го спря с червен картон. Янислав Илиев опита да избие топката, но си вкара автогол, секунди преди почивката. Малко след започване на втората част Тони Маречков и Димо Атанасов се спречкаха и съдията и посочи пътя към съблекалните. Голмайсторът на домакините Любомир Генчев осигури победата с попаденията си в 72-ата и 90-ата минута.