Легендата на Левски Наско Сираков разкри колко са задълженията на клуба към бившия собственик Васил Божков. Освен това, той каза кога се очаква „сините“ да изчистят всичко дължимо към НАП и Столична община.
„Не мога да кажа точно. Мисля, че са 16-17 милиона. Няколко пъти Васил публично го заявява дали ще си иска парите. Той не е човек, който така публично да си хвърля думите на вятъра. Познавам го от 35 години. Имам нормални отношения с него, макар че не сме се чували 2-3 години. Те и за него твърдяха по едно време, че е скрит собственик.
От май месец започваме да изплащаме по споразумението лихвите, които дължим на НАП. Останали са и към половин милион към общината, които също са разсрочени. До края на следващата година, когато изтича споразумението, към НАП и към общината няма да имаме никакви задължения“, заяви Сираков в подкаста „Код спорт“