Фенове на ЦСКА-София настръхнаха срещу Соу: Пирин не го ли искат? Поредният, който ще ни трови нервите

0
- -

Феновете на ЦСКА-Софи в официалния форум (cska.bg/forum) в голямата си част имат негативно мнение относно изявите на Али Coy. Масово привържениците призовават той да седне на пейката, а след края на сезона да бъде продаден. По-малка група фенове отчита и добрите страни в играта му. „Тема спорт“ публикува някои мнения на феновете.

Издислав: Надявам се Али Coy да си намери нов отбор още след края на този сезон. Пирин не го ли искат?

CSKATogether11: Ако спрем да го пускаме, има по-голям шанс някой да се излъже да даде пари за него. Сега мачовете се трупат, а головата сметка си стои на 0.

king1979: Добър мач направи срещу Ботев, но от време на време не е лошо да вкараш някой гол.

RED FIGHT: Да вземем да го пробваме на пейката.

Redpl: Има физика, борбен е, ако бележеше, отдавна да сме го продали.

Estranged: Той е нападател. Работата му е да вкара гол. Не е халф, за да я подава, нито крило, за да центрира. НАПАДАТЕЛ. Очаква се да вкара ГОЛОВЕ. Пука ми, че си я спрял с гърди 4 пъти и е подал 6 точни паса.

DarkRIder: След толкова много пропуски и без гол в колко мача вече и аз не знам, е ясно, че има психологически проблем. Случва се при всички нападатели.

Понякога е достатъчно да му дадеш игрови минути, за да се „отпуши“, но вече се вижда, че това не работи. Другият начин е да му дадеш 1 -2 мача почивка да си изчисти главата. Като продължават да го пускат на всяка цена, не му правят услуга очевидно.

Spike: Виновникът за пропуските не е само Али Coy. Факт е, че срещу Ботев игра добре до 60-70-ата минута, но натрупването при него е много сериозно.

КАТ90: Coy беше полезен с Ботев, ама извън наказателното поле. Не може при наличието на четирима нападатели в състава да излизаме с един централен, все едно сме Берое или Черно море. Недопустимо е ЦСКА да излиза като страхлив отбор.

IKA: Алито от миналата година не знае какво е това нещо гол. Много съм го защитавал, но не става за централен нападател. Явно ще е поредният, който ще ни трови нервите, докато го продадем. Не виждам друга причина да дреме всеки мач на терена. И на треньора му е ясно, че Алито трябва да седне на пейката, но очевадно други хора не мислят така. Каквото и да си говорим отборът е отвсякъде лимитиран.

Гонзоу8: Coy игра прилично 60 минути и накрая се показа с поредния си пропуск…

Mazzini: На Coy работата му е да вкарва голове, каквото не е правил през 2020-та година. Като опропастява чисти положения, каква оценка да му дадем?

all-star11: Имам чувството, че го смениха с друг човек в края на миналия сезон. Когато дойде, си беше машина за нашите стандарти.