0
kiustendil otbor
Снимка: Фейсбук/ ФК Кюстендил
- -

ФК Кюстендил смачка със 7:1 новака Гранит в среща от 8-ия кръг на Югозападната Трета лига, която се игра на стадиона в Радомир,заради наказание на кюстендилци.

По този начин силната селекция на домакините продължава без грешка и е с 24 точки в актива си след 8 поредни победи на сметката си, като заема лидерската позиция в класирането. На полувремето домакините имаха аванс от 3:0, а след почивката паднаха останалите попадения в мача. Александър Александров – Аци и Кристиян Даскалов вкараха по един гол, играещият старши-треньор Дани Младенов бе точен с два гола, а Дани Гогов наниза хеттрик. Силичките на гостите стигнаха само за почетен гол и нищо повече. Той бе дело на Люцкан Люцканов, който бе точен след почивката при резултат 3:0 за домакините.