ФК Кюстендил със 7-ми пореден мач без загуба! Вкара 5 на Костинброд…

0
- -

ФК Кюстендил постигна категорична победа с 5:0 като гост на Костинброд в мач от 30-ия кръг на Югозападната Трета лига. Отборът, воден от Мартин Йорданов, бе по-активният през всичките 90 минути и съвсем заслужено се поздрави с трите точки днес.
Александър Александров бе над всички за своя тим, разписвайки се на два пъти – в 14-ата и 70-ата минута. По един гол добавиха Даниел Гогов (30), който бе точен от дузпа, както и Виктор Анастасов (64) и Роберто Стойков (89).

По този начин добрата серия на Кюстендил продължава и отборът вече е в серия от 7 последователни шампионатни срещи без загуба, което отрежда трета позиция в класирането. Костинброд е на обратния полюс и тимът е в долната част на таблицата, заемайки 16-о място с 29 точки.