Фратрия с трета поредна победа, удари и Септември (Тервел)

0
sozopol fratriq (3)
- -

Фратрия победи с 2:1 като домакин Септември (Тервел). Двубоят бе от IV кръг на Североизточната Трета лига.

Срещата започна с минута мълчание в памет на загиналото в Русе дете, което беше ударено от мълния.

Гостите можеха да поведат след по-малко 240 секунди игра. Удар от фал обаче срещна напречната греда.

Фратрия поведе в 32-ата минута. Центриране в наказателното поле бе засечено с глава от Васил Андони за 1:0.

6 минути по-късно домакините удвоиха преднината си. Васил Андони се възползва от грешка в защитата на Септември и с второто си попадение в мача направи 2:0.

В 43-ата минута гостите намалиха изоставането си. Румен Николов засече центриране от корнер за 2:1.

През втората част нов гол не падна и Фратрия се поздрави с трети пореден успех в първенството.