Футболист предложи брак на терена след скандално дерби (ВИДЕО)

0
14
- -

Голямото дерби на белгийския футбол между Стандард Лиеж и Андерлехт бе прекратено в 62-ата минута, след като феновете на гостите за втори път обсипаха терена на стадиона в Лиеж с пиротехника. Първо, съдията спря дербито в 57-ата минута, когато фоновете на Андерлехт започнаха да хвърлят факли и димки по терена, недоволни от преднината на Стандард с 3:1. Спирането продължи около 15 минути, а само пет минути след подновяването на мача феновете на гостите повториха инцидента, след което реферът прекрати дербито по правилата.

Това обаче не беше краят на събитията в Лиеж. След последния съдийски сигнал крилото на Стандард – норвежецът Арон Донум, извика годеницата си на терена. Той коленичи на земята, протегна ръце към момичето и я помоли да се омъжи за него.

„Каза, да“, извика дикторът на стадиона за голямо задоволство на феновете на домакините.