Героят на Арда: Не трябва да подхождаме така! Изнервящо е да чакаш ВАР

0
- -

Героят на Арда от победата с 3:2 над ЦСКА 1948 – Спас Делев – сподели мнението си за двубоя.

„Равностоен двубой. Първото полувреме беше за нас, второто – за тях. С малко късмет, в края взехме трите точки.

Може би си помислихме, че е свършил мачът, след като поведохме с 2:0. Това е голяма грешка. Не трябва да подхождаме така. Трябва да сме концентрирани до последната минута. Виждате, че при 2:0 нищо не е решено. Радващо е, че победихме.

Мисля, че загубихме в определени моменти концентрация. За кой ли път ни вкарват от статично положение. Ще работим. Имаме време до следващия мач. Надявам се да изчистим тези грешки.

Изнервящо е да чакаш ВАР, но какво да направим. Не е само в България, а навсякъде. Радващо е, че днес беше в наша полза.

Надявам се победата да помогне за нашето самочувствие. Имаме добри, млади футболисти, които трябва да показват всеки мач, че искат да растат и да ходят да играят голям футбол“, коментира Делев.